ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar İstanbul Ofisi Açıldı

Sağlıklı yaşam koşulları ile insan ve doğaya dost, enerji kaynaklarını koruma duyarlılığı ile, enerji giderlerini azaltan, minimum bakım gerektiren, konforlu ve uluslararası yapı yönetmeliklerine uygun, ekolojik yapılar tasarlayan Türkiye’nin en başarılı ve saygın ahşap karkas inşaat şirketlerininden ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar İstanbul ofisini açtı.

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Asmaz, yoğunluklu projelerinin İstanbul’da olduğunu müşterilerle, iş ortaklarıyla yakın iletişim ve şantiyelerin takibi, açısından İstanbul Ofis’in açılmasının önemini belirtti. Asmaz, yeni ofisle ekibin daha da büyüdüğünü ve şirketin güçlendiğini, yurtiçi ve yurtdışındaki butik projeleri gerçekleştirmeye heyecanla devam ettiklerini söyledi.

1955 yılından beri faaliyet gösteren ASMAZ İnşaat, 2008 yılından itibaren ahşap karkas yapılar konusunda uzmanlaşma kararı almış ve şirketin yapılanmasını ve yatırımlarını yenileme, ekibini çeşitli eğitimler, workshoplar ve konferanslarla ahşap karkas yapılar konusunda uzmanlaştırma yoluna gitmişti. Bu yapılanma ile ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar olarak Yalova’daki fabrikasında üretimini sürdüren şirket, tüm teknolojik gelişmeleri takip eden, dünya ile entegre ve konusunda dünyanın en büyük şirketlerinin temsilciliklerini barındıran, güçlü ve güvenilir bir kurum olarak, inşaat sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştı.