ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, sağlıklı yaşam koşulları ile insan ve doğa ile dost, dünya enerji kaynaklarını koruma duyarlılığı ile, enerji giderlerini azaltan, minimum bakım gerektiren, konforlu ve uluslararası yapı yönetmeliklerine uygun, yapılar tasarlayan Türkiye’nin en başarılı ve saygın, ahşap karkas yapı şirketlerinin başında gelir.

Asmaz Ahşap Karkas Yapılar

Devamı olduğumuz, ASMAZ İnşaat Şirketi, 1955 yılından beri, istikrarlı yapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeyen çalışma prensipleri ile ve gerçekleştirdiği projelerle, faaliyetlerini sürdürmekteydi. ASMAZ İnşaat, 2008 yılından itibaren Ahşap Karkas Yapılar konusunda uzmanlaşma kararı alarak, şirketin yapılanmasını ve yatırımlarını yenileme, ekibini çeşitli eğitimler, workshoplar ve konferanslarla ahşap karkas yapılar konusunda uzmanlaştırma yoluna gitmiştir. Bu yapılanma ile ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar olarak yoluna devam eden şirket, tüm teknolojik gelişmeleri takip eden, dünya ile entegre ve konusunda dünyanın en büyük şirketlerinin temsilciliklerini barındıran, güçlü ve güvenilir bir kurum olarak, inşaat sektöründe yer almaktadır. Ahşap Karkas Yapı Sistemi, pazarın gelişen ihtiyaçlarını, insanların sağlıklı ve dayanıklı yapılarda yaşam beklentilerini karşılamakta, dünyanın en gelişmiş, hafif yapı teknolojisidir.

Asmaz Ahşap Karkas
Asmaz Ahşap Karkas
Asmaz Ahşap Karkas

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar 2008 yıllından beri tescilli markası ile; güvenli, sağlıklı ve konforlu yaşam alanları sunarak, mühendislik hesapları yapılmış, her iklim koşuluna uygun, enerji verimliliği yüksek ekolojik yapıları, Yalova’daki tesislerinde üreterek yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine hizmet vermektedir. Yalova merkezli olan Asmaz Ahşap Karkas Yapılar, mimarlık ve pazarlama birimlerinin bulunduğu İstanbul’daki ofisiyle iş ortaklarına ve müşterilerine yakınlaşmıştır.