ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, dünyamızın enerji kaynaklarını koruma duyarlılığı ile verimli ekolojik yapılar tasarlayan Türkiye’nin en saygın ahşap karkas yapı şirketlerinden biridir.

Asmaz Ahşap Karkas Yapılar

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar; 1955 yılında kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı kurulan ASMAZ İnşaat şirketinin devamıdır. 2006 yılından beri sadece Ahşap Karkas Yapılar konusunda uzmanlaşmayı tercih etmiş, sektörün öncü şirketlerinden biridir. Yalova’daki fabrika ve İstanbul’daki mimarlık ve pazarlama ofisi ile hizmet vermektedir.

Asmaz Ahşap Karkas

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, pazarın gelişen ihtiyaçlarını ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak için dünyanın en gelişmiş hafif yapı teknolojisi olan Ahşap Karkas Yapı Sistemi üzerinde uzmanlaşmıştır.

Asmaz Ahşap Karkas
Asmaz Ahşap Karkas

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar 2000’li yılların başından beri tescilli markası ile güvenli, sağlıklı ve konforlu yaşam alanları sunarak, mühendislik hesapları yapılmış, her iklim koşuluna uygun, enerji verimliliği yüksek ekolojik yapıları Yalova’daki tesislerinde üreterek ülkemiz genelinde uygulamaktadır. Yalova’daki üretim tesislerinde, en son teknolojiler kullanarak, eğitimli teknik kadrosu ile sınırsız tasarım çözümleri, hatasız imalat, hızlı ve sorunsuz montaj ile müşteri odaklı hizmetlerini sunmaktadır.