Yapısal Lamine Ahşap ve Yapısal Çapraz Lamine Ahşap CLT Ürünlerin Satışına Başlandı.

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, uzun zamandır inşaatlarında kullandığı geleceğin inşaat malzemesi olarak kabul edilen, yapısal  çapraz lamine ahşap CLT ve yapısal Lamine ahşap ürünleri stoklayarak, Türkiye’den sipariş alımına ve satışlara başladı.

Yapısal çapraz lamine ahşap CLT, İki yönlü çalışabilme özelliği, yüksek mukavemet sınıfları, farklı görsel kaliteler ve çeşitli ahşap cinsleri gibi özellikleri bulunan ileri teknoloji ürünü masif panellerdir. İstenilen statik değerlere göre, farklı katmanlarda konfigüre edilebilme özelliği olan bu sertifikalı ürünler, duvar döşeme ve çatı elemanlarında kullanılarak projelerin çok daha kısa sürelerde ve düşük işçilik maliyetlerinde gerçekleşmesini sağlar. Proje bazlı sipariş şeklinde çalışılan yapısal çapraz lamine ahşap masif levhaların, kesimi bilgisayarlı CNC tezgahlarında yapılmaktadır.

Yapısal lamine ahşap ve CLT siparişlerinde detaylı bilgi almak ve boyutları seçmek için internet sitesinden faydalanabilir ya da İstanbul Ofis ve Yalova fabrikamızı arayabilirsiniz.

http://www.ahsapkarkas.com/urunler/yapisal-lamine-ahsap/

Yapısal Ahşap

Fabrika:
Handere Orta Ölçekli Sanayi Sitesi No:10
Topçular Mevki Taşköprü 77040 Yalova/Türkiye
T: +90 226 353 30 23
W: www.asmaz.com.tr

Sapphire İstanbul
Emniyetevleri Mah. Eski Büyükdere Cad.
No:1/4 D:902 4. Levent 34330 İstanbul/Türkiye
T. +90 212 212 55 77
W: www.ahsapkarkas.com.tr