ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, dünyada son yıllarda en fazla ilgi gören ürünlerden olan bambuyu dış mekan yer kaplama ve duvar paneli malzemesi olarak kullanmaya başlamış ve Bambudeck markasının temsilciliğini üstlenmiştir. Bambudeck, yüksek yoğunluklu, esnek eğilme mukavemeti ve gerilme kuvveti olan, mimari çevrelerce; bitkisel çelik olarak anılan ileri teknoloji, çevre-dostu yeni kaplama malzemesidir.

Bambudeck, bambunun ana vatanı olan Çin’de yıllar süren ar-ge çalışmalarından sonra, günümüzde yüksek teknoloji ile sertlik, dayanıklılık, yoğunluk, yangın dayanıklılığı vb… konulardaki tüm teknik testlerden geçirilerek üretilen, dış mekan yer kaplama ve duvar paneli malzemesidir. Mimari çevrelerin bitkisel çelik olarak tanımladığı Bambudeck, ileri teknoloji ile üretilmiş, çevre-dostu yeni nesil yer ve duvar kaplama malzemesidir.

Duyarlı ve sorumlu bir şirket olmak, doğaya ve kaynaklarına hassasiyetle, uzun vadeli bir yaklaşım içinde olmayı gerektirmektedir. Sürdürülebilirlik, güven ve doğa ile dost ürün ve uygulamalar, şirketlerin dikkat etmesi gereken önemli taahhütleridir, bu taahhütler Bambudeck’in felsefesidir.

Bambu; yenilikçi, ekolojik, yüksek kaliteli yapısı ve uzun süreli kullanım garantisi ile, dış cephe yer ve duvar kaplamalarında, mevcut ithal ahşap malzemelere güçlü bir alternatiftir. Bambudeck’in yurtiçindeki ve yurtdışındaki projelere; satış, uygulama ve sonrası bakım hizmeti verilmektedir. Standart ürünlerde yüksek stoklu çalışılmakta hemen teslim fırsatı sunulmaktadır. Özel projelere göre istenen farklı kesit ve ebatlardaki ürünler için ise; yurtdışındaki üretim hattı ile yakın iletişim kurularak, kısa sürede tedarikler sağlanmaktadır. Detaylı bilgi ve sipariş için; www.bambudeck.com