Bu yıl 2.si düzenlenen Yapıda Ahşap Ve Ahşap Ürünler Fuarı’na sektörü domine eden yerli ve yabancı 66 şirket katıldı. Fuarın açılışını Ulusal Ahşap Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Asmaz Ahşap Karkas Yapılar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Asmaz ve Orman Genel Müdürlüğü İşletme ve Pazarlama Daire Başkanı Kenan Akyüz yaptı.

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar temsilcisi olduğu CLT çapraz yapısal lamine ahşap ürünleri kullanılarak, 175 m2lik iki katlı bir standla fuara katıldı. Stand, tasarımıyla ziyaretcilerin büyük ilgisini çekti.

4 Gün süren Fuar’da, ahşap karkas yapılar, kent ofis ve ev mobilyaları, kapı, pencere ve zemin kaplamaları, park, bahçe, peyzaj malzemeleri, ahşap tomruk kereste mamulleri, ahşap bağlantı ürünleri, ahşap kimyasal ve aksesuarları gibi, ahşapla ilgili pek çok konuda profesyonellerden oluşan sektör temsilcileri, fuar ziyaretçileri ile bir araya geldi.

Asmaz Ahşap Karkas Yapılar standında temsilciliğini yaptığı, şirketlerin üst düzey yöneticilerini de ağırlayan Mehmet Akif ASMAZ sektör adına bu fuarı çok önemsediklerini, daha önce yurtdışı fuar ve konferanslarda sektörün duayen şirketleri ile gerçekleştirdikleri görüş alışverişlerinin İstanbul’da olmasından memnuniyet duyduklarını dile getirdi.