ASMAZ Ahşap A.Ş. yapısal lamine ahşap ürün gamını çeşitlendirdi. Şirket, özel malzeme gerektiren mimari tasarım projeleri için, az bulunan ebat ve ölçüler ile, çok yüksek mukavemet sınıfındaki yapısal lamine ahşap ürünleri de stoklarında tutmaya başladı.

Bu yıl en hareketli ve yüksek satış volümlü dönemini geçiren şirket, iş ortaklarına ihtiyaçları doğrultusunda ürünler sunabilmek için Avrupa’nın pek çok noktasından farklı ürün satın almaları yapmaya devam edecek.

ASMAZ Ahşap, yapısal lamine ahşap, yapısal ahşap döşeme tabliyeleri ve yapısal çapraz lamine ahşap ürünlerin siparişlerini yüksek stoklu çalışıldığı için 48 saat içinde teslim etmektedir. Sipariş ölçüsü uluslararası normlar dışında ise, sipariş alındıktan 2-3 hafta sonra istenilen lokasyona teslimi yapılmaktadır.

ASMAZ Ahşap A.Ş.’nin yapısal ahşap, yapısal lamine ahşap kirişler, yapısal lamine ahşap döşeme tabliyeleri ve yapısal çapraz lamine ahşap CLT ürünlerinin dünyadaki bağımsız enstitüler kontrolünde alınan garanti belgeleri ve EN normlarında tüm sertifikaları mevcuttur.

Ürünler ve stoklarla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.