Temsilcilikler

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar’ın, konusunda dünyanın en başarılı şirketleri ile işbirliği ve çözüm ortaklığı anlaşmaları bulunmaktadır. Bu işbirliklerinde proje tasarım ve mühendisliği ile mukavemet sınıfları belli olan EN normlarında sertifikalı yapısal ahşap ürünlerin temsilcilikleri ve satış sonrası hizmet güvencisi anlaşmaları bulunmaktadır.

BAMBUDECK

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, dünyada son yıllarda en fazla ilgi gören ürünlerden olan bambuyu dış mekan yer kaplama ve duvar paneli malzemesi kullanmaya başlamış ve Bambudeck markasının temsilciliğini üstlenmiştir. Bambudeck, yüksek yoğunluklu, esnek eğilme mukavemeti ve gerilme kuvveti olan, mimari çevrelerce; bitkisel çelik olarak anılan ileri teknoloji, çevre-dostu yeni kaplama malzemesidir.

MORETTI INTERHOLZ

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, 2012 yılından beri, yapısal ahşap lamine kirişli yapı siteminde İtalya’nın en büyük inşaat holdinglerinden biri olan Moretti grup bünyesindeki Moretti Interholz Şirketi’nin Temsilciliğini üstlenerek, mühendislik ve uygulama hizmetlerini almayı devam ettirmektedir. Ayrıca Türkiye geneline Moretti Interholz yapısal ahşap lamine kirişlerin satış ve dağıtımını sürdürmektedir.

MOSSER

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar 2012 yılından beri, Avrupa’nın yüksek teknoloji sertifikalı yapısal lamine ahşap üreticisi olan, Avusturya şirketi Mosser’in Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

SIERRA PACIFIC / HURD WINDOWS

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, 2009 Yılında, Amerika’nın ahşap pencere üreticilerinden biri olan Hurd Windows and Doors Şirketi’nin Türkiye temsilciliğini üstlenmiş, Türkiye geneline satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermeye başlamıştı. 2015 yılında Sierra Pasific Windows’un Hurd’u satın almasıyla, satılan ürün ve hizmet ağı genişlemiştir.