Temsilcilikler

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar’ın, konusunda dünyanın en başarılı şirketleri ile işbirliği ve çözüm ortaklığı anlaşmaları bulunmaktadır. Bu işbirliklerini proje tasarım ve mühendisliği ile mukavemet sınıfları belli olan EN normlarında sertifikalı yapısal ahşap ürünlerin temsilcilikleri ve satış sonrası hizmet güvencisi anlaşmaları bulunmaktadır.

MORETTI INTERHOLZ

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, 2012 yılından beri, yapısal ahşap lamine kirişli yapı siteminde İtalya’nın en büyük inşaat holdinglerinden biri olan Moretti grup bünyesindeki Moretti Interholz Şirketi’nin Temsilciliğini üstlenerek, mühendislik ve uygulama hizmetlerini almayı devam ettirmektedir. Ayrıca Türkiye geneline Moretti Interholz yapısal ahşap lamine kirişlerin satış ve dağıtımını sürdürmektedir.

MOSSER

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar 2012 yılından beri, Avrupa’nın yüksek teknoliji sertifikalı yapısal lamine ahşap üreticisi olan Avusturya şirketi Mosser’in Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

SIERRA PACIFIC / HURD WINDOWS

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, 2009 Yılında, Amerikan’ın en önemli ahşap pencere üreticilerinden biri olan Sierra Pacific / Hurd Windows Şirketi’nin Türkiye temsilciliğini üstlenmiş Türkiye geneline satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermeye hala devam etmektedir.