Asmaz Ahşap Karkas Yapılar
NİSAN - MAYIS - HAZİRAN 2015
Ana Sayfa Hakkımızda Projelerimiz İletişim
Üsküdar Sultantepe Tarihi Eser Köşk Projesi
"Üsküdar Sultantepe Tarihi Eser Köşk Projesi"
ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, Üsküdar Paşalimanı sırtlarındaki Sultantepe mahallesinde, Marmara Denizi’nden Boğaziçi Köprüsü’ne kadar, geniş görüşe sahip bir lokasyonda bulunan, ikinci derece tarihi eser olan Fehmi Paşa Köşkü’nün restorasyonunu tamamladı.
AkasyaPark Koru Kule Projesi
ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, İstanbul Acıbadem’deki AkasyaPark bünyesinde bulunan Koru Kule’nin 15. katındaki 4 adet ahşap karkas dubleks dairenin yapımını tamamladı.
Grand Ottoman Otel Amasya Projesi
ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, Amasya’daki Grand Ottoman Otel projesine Mayıs ayında başladı. Otel, Yeşilırmak Nehri üzerinde, tarihi Selçuklu Kunç Köprüsü’nün güney tarafında bulunan,Osmanlı
Yapısal Lamine Ahşap ve Yapısal Çapraz Lamine Ahşap CLT Ürünlerin Satışına Başlandı.
ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, uzun zamandır inşaatlarında kullandığı geleceğin inşaat malzemesi olarak kabul edilen, yapısal  çapraz lamine ahşap CLT ve yapısal Lamine ahşap ürünleri stoklayarak, Türkiye’den sipariş alımına ve satışlara başladı.
ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar İstanbul Ofisi Açıldı.
Sağlıklı yaşam koşulları ile insan ve doğaya dost, enerji kaynaklarını koruma duyarlılığı ile, enerji giderlerini azaltan, minimum bakım gerektiren, konforlu ve uluslararası yapı yönetmeliklerine uygun, ekolojik yapılar tasarlayan Türkiye’nin en başarılı ve saygın ahşap karkas inşaat
Mehmet Akif Asmaz, 3. Kez Ulusal Ahşap Birliği Yönetim Kurulu'na Seçildi.
ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Asmaz, Ulusal Ahşap Birliği’nin 26.04.2015 tarihinde yapılan 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi. Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı oy birliği ile Mahir Arın oldu.
EXPO 2015
Milano Expo 2015 İzlenimleri
Dünyada beş yılda bir düzenlenen, ve bu yıl Milano’da gerçekleşen uluslararası Expo 2015’i Haziran ayının ilk haftasında ziyaret etme imkanım oldu. ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, olarak Türkiye temsilcisi olduğumuz dünya devi Avusturya şirketi, Hasslacher Norica Timber’in daveti ile gittiğim, Expo 2015 izlenimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.
Yurtdisi ziyaretlerimiz
Slovenya ve Avusturya ziyaretlerimiz
ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Asmaz, Mayıs ayında, Slovenya ve Avusturya’daki iş ortaklarına fikir alışverişinde bulunmak ve yeni iş modellerini görüşmek üzere bir ziyarette bulundu.
Tüm hakları saklıdır © 2015 ahsapkarkas.com.tr
Facebook Google+ Linkedin