Asmaz Ahsap Karkas Yapilar
TEMMUZ - AĞUSTOS - EYLÜL 2016
Ana Sayfa Hakkımızda Projelerimiz İletişim
ahsapkarkas.com.tr asmazahsap.com
Cavit Paşa Köşkü Restorasyon Çalışmaları Tamamlanıyor.
ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, İstanbul Bağdat Caddesi üzerindeki 52 tarihi köşkten en sonuncusu olan Cavit Paşa Köşkü’nün restorasyon çalışmalarını tamamlıyor. 18. yüzyıl sonlarına ait olan 1. derece tarihi eser Köşk’ün, ahşap strüktürü sertifikalı yapısal ahşap ürünler ile tamamlandı.
Portakal Hafız Konağı Restorasyon Projesi Başladı.
Kocaeli’de bulunan 2. derece tarihi eser olan Portakal Hafız Konağı’nın rekonstrüksiyon projesi başladı. 3 katlı olan Konak’ın 1053 m2 inşaat alanı bulunuyor. ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar’ın Ağustos ayında sertifikalı yapısal lamine ahşap malzemeler kullanarak rekonstrüksiyon çalışmalarına başladığı Portakal Hafız Konağı; Kocaeli Belediyesi tarafından hayata geçiriliyor.
Beylerbeyi Tarihi Eser Köşk Rekonstrüksiyon Projesi Başladı.
İstanbul Beylerbeyi’nde bulunan 2. derece tarihi eser Köşk’ün rekonstrüksiyon projesine başlanıyor. 2.5 katlı olan Köşk Anıtlar Kurulu’nun onayladığı şekilde, yapısal ahşap malzeme ve bağlantı elemanları kullanılıyor. Yapının yılsonunda tamamlanması öngörülüyor.
Dünya Ahşap Mühendisliği Kongresi Viyana’da Gerçekleştirildi.
Dünya Ahşap Mühendisliği Kongresi (WCTE) 22-25 Ağustos tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da gerçekleşti. Kongre’ye Türkiye’den Ulusal Ahşap Birliği (UAB) Yönetim Kurulu Üyeleri katılım sağladılar.
Avusturya Yapısal Lamine Ahşap Fabrika Ziyaretleri

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Asmaz, Temmuz ayında, Avusturya’da bulunan Avrupa’nın en büyük yapısal lamine ahşap fabrikalarını içeren bir iş seyahati yaptı. Seyahatini değerlendiren ASMAZ,

Asmaz Ahşap A.Ş.'den Yapısal Lamine Ahşap Ürünlerin Sevkiyatı Devam Ediyor.
ASMAZ Ahşap A.Ş. projelere göre; istenen mukavemet sınıfında ve görsel kalitede yapısal ahşap ürün sevkiyatlarını Türkiye’nin her yerine göndermeyi sürdürüyor. ASMAZ Ahşap bu yıl Avrupa’da yapısal ahşap ürünlere yönelik yüksek talep nedeniyle, sipariş teslimatının 8 haftalık sürecine uzamasından yüksek stoklu çalıştığı için etkilenmedi. EN normlarında sertifikalı ve mukavemet sınıfları belli olan ithal yapısal lamine ahşap ürünlerde asortili çalışarak, siparişlerin 48 saat içinde teslimatını sağlamaktadır.
Tüm hakları saklıdır © 2016 ahsapkarkas.com.tr
Twitter Facebook Google+ YouTube Linkedin Instagram