Asmaz Ahsap Karkas Yapilar
NİSAN - EYLÜL 2017
Ana Sayfa Hakkımızda Projelerimiz İletişim
ahsapkarkas.com asmazahsap.com
YILDIZ KOLEJİ AHŞAP STRÜKTÜR PROJELERİ
Türkiye’nin en köklü ve saygın eğitim kurumlarından biri olan Yıldız Koleji’nin Levent’te açılacak yeni okulunda ahşap strüktür projelerini gerçekleştiriyoruz.
AHŞAP KONTEYNER PROJESİ
ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, proje montaj ekibinin şantiyelerde konaklaması için, ahşap bir konteyner projesi tasarladı ve imalatını tamamladı.
YAPISAL AHŞAP KABİN PROJESİ
Mimar bir çift olan müşterilerimizin farklı bir haftasonu evi olarak tasarladığı ahşap kabin projesini, büyük bir heyecanla hayata geçirdik.
KAPLANKAYA PERGOLATA
Bodrum’da bulunan Kaplankaya Residence’daki bir villaya özel imlalat bir pergolata yapıldı.
İZNİK ÇATI STRÜKTÜRÜ
İznik Çandarlı bölgesinde bulunan bir dağ evinin çatı projesi imalatı ve montajı çalışmaları tamamlanarak teslim edildi.
TARİHİ CAMİ ÇATI MAKASLARI
Yurtdışında bulunan bir caminin çatı makaslarının tasarımını yaptık ve sonra da buna göre imalatını tamamladık. Tarihi bir cami olan projenin yıllar içinde artan cemaati nedeniyle rekonstrüksiyonu projesi tarihi duvarlara zarar verilmeden genişletilerek planlandı.
ASMAZ AHŞAP YAPISAL LAMİNE AHŞAP ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ
ASMAZ Ahşap A.Ş. yapısal lamine ahşap ürün gamını çeşitlendirdi. Şirket, özel malzeme gerektiren mimari tasarım projeleri için, az bulunan ebat ve ölçüler ile, çok yüksek mukavemet sınıfındaki yapısal lamine ahşap ürünleri de stoklarında tutmaya başladı.
UAB YÖNETİM KURULU
ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Asmaz, Ulusal Ahşap Birliği’nin 22.04.2017 tarihinde yapılan 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi. Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı oy birliği ile Mahir Arın oldu.
SULTANBEYLİ ANADOLU LİSESİ YAPISAL AHŞAP SUNUMU
ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar Yönetim Kurulu Başkanı, Mehmet Akif Asmaz, Sultanbeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi, İnşaat Teknolojileri Alanı’nda eğitim gören öğrencilere, ahşap karkas yapılar ve yapısal lamine ahşap malzemeler hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi.
Tüm hakları saklıdır 2017 ahsapkarkas.com.tr
Twitter Facebook Google+ YouTube Linkedin Instagram