Asmaz Ahşap Karkas Yapılar
TEMMUZ - AĞUSTOS - EYLÜL - EKİM 2015
Ana Sayfa Hakkımızda Projelerimiz İletişim
Üsküdar Sultantepe Tarihi Eser Köşk Projesi
"Sarı Konak (Grand Ottoman) Otel - Amasya Projesi"
ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, Mayıs ayında başladığı Amasya’daki Otel projesi Sarı Konak’ın kaba inşaatını tamamladı, ileri kaba inşaatınına başladı. Otel, Yeşilırmak Nehri üzerinde, tarihi Selçuklu Kunç Köprüsü’nün güney tarafında, Osmanlı döneminden kalma, Amasya’nın en büyük konaklarından biri. 1. Derece tarihi eser olan, bu rekonstrüksiyon otel projesi, ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar tarafından, geleceğin inşaat malzemesi olarak kabul edilen yapısal çapraz lamine ahşap, CLT ürünleri kullanılarak gerçekleştirildi.
Kemer Country Kütük Evler’ın bakım ve ürün değişimlerini Asmaz Ahşap Karkas Yapılar Üstlendi.
Asmaz Ahşap Karkas Yapılar, Türkiye’nin doğası, yaşam konsepti ve dünya standartlarındaki imkanları ile en özel yerleşimlerinden biri olan, Kemer Country ile, bir anlaşma yaparak sitenin bakım ve ürün değişim hizmetlerini üstlendi.
Kalkavan Yalısı Projesi
Asmaz Ahşap Karkas Yapılar, Yeniköy’de bulunan ve Türkiye’nin ikonik tarihi eser yalılarından biri olan ünlü, Kalkavan Yalısı’nın, restorasyon uygulamalarına başladı.
Cavit Paşa Köşkü Projesi
Asmaz Ahşap Karkas Yapılar’ın inşaasını gerçekleştireceği, Bağdat Caddesi üzerinde bulunan 52 tarihi köşten en sonuncusu olan Cavit Paşa Köşkü’nün restorasyon projesi Anıtlar
"Asmaz Ahşap A.Ş. Kuruldu"
ASMAZ Ahşap A.Ş. ithal yapısal ahşap ürünlerin satış ve pazarlama şirketi olarak Temmuz 2015’de kuruldu.

Şirket, Avrupa Ahşap Yapı Yönetmeliği’ne uygun EC5 (Euro Design of Timber Structures) sertifikalı yapısal ahşap ürünlerin yurtiçi ve yurtdışına satış ve pazarlamasını yapacak.

Hasslacher Ziyaret 2015
"Hasslacher Norica Timber CEO’su Christoph Kulterer Asmaz Ahşap Karkas Yapılar’ı Ziyaret Etti"
Asmaz Ahşap Karkas Yapılar’ın Türkiye temsilciliğini yaptığı Hasslacher Norica Timber’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Christoph Kulterer yeni işbirlikleri ve fırsatları görüşmek üzere Asmaz Ahşap Karkas Yapılar’ın Yalova’daki fabrikasını ziyaret etti.
asmazahsap.com açıldı
Tüm hakları saklıdır © 2015 ahsapkarkas.com.tr
Facebook Google+ Linkedin Instagram