Asmaz Ahsap Karkas Yapilar
OCAK - ŞUBAT - MART - NİSAN 2018
Ana Sayfa Hakkımızda Projelerimiz İletişim
ahsapkarkas.com asmazahsap.com
AHŞAP PERGOLATA VE DECK UYGULAMALARI - BODRUM
Asmaz Ahşap Karkas Yapılar, Bodrum'da bulunan uluslararası bir hotel zincirinin, villa tipi odalarının tamamının pergolata ve deck uygulamalarını gerçekleştirmektedir.
BEYLİKDÜZÜ KÜLTÜR MERKEZİ ÇOCUK OYUN ALANI
İstanbul Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde bulunan Kapalı Çocuk Oyun Alanı Projesi başladı. Yalova Fabrika’da yapısal lamine ahşap ve yapısal çapraz lamine ahşap (CLT) malzemeler
BAMBUDECK
ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, dünyada son yıllarda en fazla ilgi gören ürünlerden olan bambuyu dış mekan zemin döşeme ve duvar paneli malzemesi olarak kullanmaya başlamış ve Bambudeck markasının temsilciliğini üstlenmiştir. Bambudeck, yüksek yoğunluklu, esnek eğilme mukavemeti ve gerilme kuvveti olan, mimari çevrelerce; bitkisel çelik olarak anılan ileri teknoloji, çevre-dostu yeni dış mekan zemin döşeme malzemesidir.
YAPIDA AHŞAP VE AHŞAP ÜRÜNLERİ FUARI 2018
Asmaz AHŞAP A.Ş. Ulusal Ahşap Birliği ve Küre Fuarcılık tarafından, bu yıl 4.sü düzenlenen Yapıda Ahşap ve Ahşap Ürünleri Fuarı (YAF)’na katıldı. 04-08 Nisan 2018 tarihleri arasında, Harbiye ICC İstanbul Kongre Merkezi’nde fuara, sektörel ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.
AHŞAP KARKAS YAPILAR KATALOG
Asmaz Ahşap Karkas Yapılar kataloğu, geliştirilerek ve yeni projeler uygulamaları eklenerek yeniden basıldı.
ASMAZ AHŞAP A.Ş. KATALOG
Asmaz Ahşap A.Ş. kataloğu genişleyen ürün gamının eklenmesi ve ürünlerin kesit ve ebatlarının tablo olarak konulmasıyla geliştirildi ve yenilendi.
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN FAKÜLTESİ KARİYER GÜNLERİ
Asmaz Ahşap Karkas Yapılar olarak İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesinin kariyer günlerinde Başkanımız Mehmet Akif Asmaz konuşmacı olarak yer aldı.
AHŞAP YAPILARDA KORUMA VE ONARIM SEMPOZYUMU 6
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Varlıkları Daire Başkanlığı Koruma ve Denetim Müdürlüğü tarafından, 24-25 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen Ahşap Yapılarda Koruma ve Onarım Sempozyumu gerçekleştirildi.
Tüm hakları saklıdır 2018 ahsapkarkas.com.tr
Twitter Facebook Google+ YouTube Linkedin Instagram