Asmaz Ahsap Karkas Yapilar
EKİM - KASIM - ARALIK 2017
Ana Sayfa Hakkımızda Projelerimiz İletişim
ahsapkarkas.com asmazahsap.com
AKDENİZ ÜÇGENİ
Mimarlar Odası’nın düzenlediği, Uluslararası Antalya Bienali’nde Akdeniz Üçgeni projesi ile yer aldık. So İstanbul Mimarlık ve Fikriyatın yürütücülüğünü yaptığı Akdeniz Üçgeni projesine şirketimiz, mühendislik ve yapısal lamine ahşap malzeme sponsorluğu ile destek verdi. Projeye Yalova’daki fabrikamızda mimarı tasarımın bir prototip çalışması hazırlayarak başladık.
EĞİTİM KURUMU AHŞAP STRÜKTÜRLERİ
Türkiye’nin en köklü ve saygın eğitim kurumlarından birinin İstanbul Levent’te açılacak yeni okuluna ahşap strüktür uygulamaları gerçekleştiriyoruz.
CLT MALZEMEDEN DAĞ EVİ
Bursa’daki bir dağ evi projesi, ileri teknoloji yapı malzemesi olarak anılan Cross Laminated Timber (CLT) Yapısal Çapraz Lamine Ahşap kullanılarak gerçekleştirildi. Bölgenin iklim koşulları ve depremsellik faktörleri dikkate alınarak,
AHŞAP CEPHE KAPLAMA
İstanbul Emirgan’da Boğaza hakim konumda bulunan müstekil bir yapının yalıtım projesi ve cephe kaplama uygulaması gerçekleştirildi.
AHŞAP TABURELER
Bir proje için 34 adet ahşap tabure hazırlandı. 2 yüzeyi de işlevsel olarak kullanılacak şekilde tasarlanan taburelerin bir tarafına satranç figürleri yerleştirildi, diğer tarafı da dama taşı olarak değerlendirilecek.
AHŞAP YAPILAR SEMİNERİ
Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Klübü’nün düzenlediği Ahşap Yapılar Semineri’ne TORİD
MİMARLIK FAKÜLTESİ SUNUMU
Asmaz Ahşap Karkas Yapılar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Asmaz,
SERTİFİKALI YAPISAL LAMİNE AHŞAP ÜRÜN SATIŞLARI
ASMAZ Ahşap A.Ş. sertifikalı yapısal lamine ahşap ürün satışlarına devam ediyor. Türkiye’nin dört bir köşesindeki projelere özel ahşap ürünlerin siparişlerini kısa sürede teslim ederek, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor.
İYİ SENELER!
2018 yılının sağlık, mutluluk, neşe, umut, sevgi, saygı, hoşgörü, nezaket, bereket ve bollukla geçmesini, ülkemizin barış, hoşgörü, huzur ve birlik beraberlik içinde, güçlü bir ekonomi ile sarsılmaz konumda olmasını yürekten dileriz. Hepimiz için yaratıcı, keyifle çalışılan, verimli ve güzel projeler yapacağımız başarılı bir yıl olsun…
Tüm hakları saklıdır 2017 ahsapkarkas.com.tr
Twitter Facebook Google+ YouTube Linkedin Instagram